Vinnerne av Creative
Alle de kreative konkurransene har fått kåret en vinner. Premiene ble presentert på premieseremonien på TGTV, og her er alle vinnerne!
Alle bidragene og fullstendig resultatliste finner du på ftp.gathering.org.
GameJam
Get to the escape pod! – Elite_flush
Runner ups
- 2. plass: Gisli Nielsen og Mathias Kapelrud med Labyrintens Hemmelighet
- 3. plass: Kat med My First Day at Work!
Alle spillene finner du her.
Fast Graphics
Rogue – Camillasau
Runner ups
Freestyle Graphics
Defrost – Klarita
Runner ups
- 2. plass: KongKnaskelusk med Maybe next year
- 3. plass: Strayza med You have angered the Gods, Noita the game
Fast Music
Galaxy Quest (Fast Music) – Rokusho
Runner ups
- 2. plass: Transporter_Malfunction med Spacevania
- 3. plass: Andreas Stenberg med Solstad – Mario’s Final Life (IG:@andreasvst)
Freestyle Music
No time – Hogzz
Runner ups
Demo
This last year has been… – oklien, skuggemannen og sinatra
Last ned hele demoen her eller se den på her https://www.youtube.com/watch?v=Ddkd9XeNZpE.
Du kan også gå hit https://this-last-year-has-been.netlify.app/ for å kjøre den selv i browseren.
Runner up
- 2. plass: 737BassTP med Ishavskatedralen 3D (Yzhawkah Deralyah)
Freestyle Photo
Halo in Nature – _Viken_
Runner ups
- 2. plass: Mop med Bettyboop
- 3. plass: Theathastico med Water Galaxy
Freestyle VFX
Battleship Goes Boom! – kittens.Voice
Runner ups
- 2. plass: KongKnaskelusk med The REAL reason why TG2021 got cancelled (videolenke)
- 3. plass: _Viken_ med Magick ship trip to the ship (nedlastingslenke)
TG Got talent
Voice Over Talent – Keith Mellingen
Runner ups
- 2. plass: Angst med First of all Im not a rapper… (videolenke)
- 3. plass: Acriana med Harmonica (nedlastingslenke)
TG: HACK
Vinnerlag: bootplug
Runner ups
- 2. plass: mode13h
- 3. plass: EPT
Pimp My Hjemmekontor
Laserhouse – Macmic
Runner ups
- 2. plass: Machiato med Corona stopper TG, men TG kommer til oss 🙂
- 3. plass: inkl0rd med cableguy inkl0rd.
Casemod
Vinner: D.Va av Bizardo
Misc
Useless Utility: Simon aka. nCursed med Useless box
Small HTML: Beate aka. amaya med flexx
Hyperfast Graphics: Inger aka. Ashryn med Øyne
KANDU-premier
Tegnebrett går til Aakara og Kat.
Gamingpakker trekkes mandag ettermiddag.