Mentorene på The Gathering er flinke kreative folk som er tilgjengelig for å hjelpe deg innen sine fagområder. Mentorer innen programmering, grafikk og musikkproduksjon vil være på plass i den kreative workshopen mellom 12:00 og 24:00 hver dag i løpet av TG. De kan gi deg assistanse på ditt nivå, om du er nybegynner eller allerede godt i gang. Å snakke med mentorene vil være en fin måte å bli kjent med det kreative miljøet og demoscenen på The Gathering.
Zeila aka Mia Aasbakken (21) Demoscene groups: bitFlavour Workshop Shift: Wednesday 18-24 |
|
cyasuey aka Mathias Tangen Leganger (20) Demoscene groups: Illuminatics Workshop Shift: Thursday 18-24 |
|
wic aka Wictoria Nordgård (21) Demoscene groups: none Workshop Shift: Friday 12-18 |
|
marilla aka Marte Svalastoga (20) Demoscene groups: none Workshop Shift: When present |
|
St.Genius aka Sjur Mathisen (33) Demoscene groups: PlayPsyCo Workshop Shift: Friday 18-24 |
|
Menelya aka Therese Hansen (23) Demoscene groups: none Workshop Shift: When present |
|
amaya aka Beate Hay Sandmo (23) Demoscene groups: none Workshop Shift: Sat 12-18 |
datsua aka Thomas Austad (35) Demoscene groups: PlayPsyCo Workshop Shift: Friday 18-24 |
|
Duckers aka Anders Lassen (23) Demoscene groups: Outracks Workshop Shift: When present (Crew) |
|
Neuratix aka Lorents Gravås (19) Demoscene groups: Nazareth Creations Workshop Shift: Thursday 12-18 |
|
mortzERR aka Morten Daniel Fornes (21) Demoscene groups: Nazareth Creations Workshop Shift: Wednesday 18-24 |
|
DigitalError aka Petri Tapio Wilhelmsen (25) Demoscene groups: Dark Codex Crew Workshop Shift: Friday 12-18 |
lug00ber aka Ola Christian Gundelsby (28) Demoscene groups: kvasigen, spaceballs, boozoholics Workshop Shift: Thursday 18-24 |
|
Kaktusen//Miu aka Magnus Sørlie (27) Demoscene groups: PlayPsyCo Workshop Shift: Wednesday 18-24, Friday 18-24 |
|
Flipside aka Alexander Odden (26) Demoscene groups: Quazim, bitFlavour, Nazareth Workshop Shift: Thursday 12-18 |
|
irvin aka Ivar Kvalvik (25) Demoscene groups: Outracks Workshop Shift: Friday 12-18 |
|
gloom aka Bent Stamnes (31) Demoscene groups: Excess (part-time: Portal Process, Andromeda, Still, XPLSV) Workshop Shift: Saturday 12-18 |
menace aka Glenn Lunder (35) Demoscene groups: Spaceballs, Boozoholics, Keyboarders Workshop Shift: When present |